Home » F.A.Q.

Що таке Gourmet Box?

Gourmet Box – це унікальний, ретельно відібраний набір делікатесних продуктів і напоїв, в яких нові смаки і несподівані поєднання здивують і порадують навіть найприскіпливішого гурме*.

Gourmet Box – це кращий креативний і універсальний подарунок друзям, рідним, коханим, колегам і партнерам. Кожен раз ви презентуєте оригінальний, незвичайний і дуже смачний набір-сюрприз, який здивує і захопить свого одержувача. Його можна подарувати на День народження, ювілей, урочисту подію, весілля, 8 березня, Новий рік, День закоханих, День вчителя або програміста, а можна замовити собі, щоб насолодитися чи-небудь смачненьким. Всi Gourmet Box стильно оформлюються відповідно до тематики.

Гастрономічний набір в подарунок охарактеризує вас, як людину з вишуканим смаком, оригінальним підходом та бажанням дивувати і захоплювати.

Чому Gourmet Box?

Тільки ми ретельно відбираємо і дегустуємо кожен продукт, підбираємо найкращі смакові поєднання, які гармонійно доповнюють один одного.

Наше завдання – ознайомити вас з локальним українськими компаніями з різних регіонів, а також з міжнародними, але не масовими, виробниками. Тому в нашому Gourmet Box ви отримуєте тільки ексклюзивні і добірні делікатеси.

Що всередині Gourmet Box?

Висока якість – це головний критерій при відборі продукції в Gourmet Box. Наш гастрономічний набір – це тільки натуральні продукти, без шкідливих домішок, синтетичних консервантів, підсилювачів запаху та смаку.

Щомісяця ми відбираємо для вас тільки найкращі та найцікавіші гастрономічні новинки, а до свят формуємо абсолютно нові тематичні подарункові гурме-набори.

Які терміни та умови зберігання продуктів у Gourmet Box?

Ми замовляємо безпосередньо у виробників, невеликими партіями, тож всі продукти, які ви отримуєте найсвіжіші, з дотриманням всіх правил і умов зберігання. Більшість продуктів не потребують спеціальних умов, таких як холодильна камера, і можуть декілька місяців чи років зберігатися в темному прохолодному місці до +25 С. Але ковбаса, м’ясо птиці чи дичини, напої, деякі соуси та пасти потрібно більшість часу тримати в умовах від 0 до +4. Перед тим, як пакувати ці продукти у коробку, ми тримаємо їх в холодильнику. Вони витримують декілька діб у коробках з температурою до +25С, тож можуть бути транспортовані в інші міста. Але після отримання, ми рекомендуємо покласти їх у холодильник. Не ставте коробки біля батарей чи інших приладів для обігріву. В спекотні місяці літа ми не формуємо бокси з м’ясними чи іншими продуктами, які можуть зіпсуватися при кількаденному траспортуванні. Ми цінуємо Вашу довіру та здоров’я і нашу репутацію.

Партнери Gourmet Box

Крафтові сироварні, броварні, м’ясні та солодкі гастромайстернi – сучасний ринок не стоїть на місці. Gourmet Box – чудова можливість для людини, яка любить гастрономічні відкриття, познайомитися з новими місцевими виробниками і оцінити їхню продукцію. Куштуйте, смакуйте, дивуйтеся і знову куштуйте.

* Гурме (фр. Gourmet). Людина, що розбирається в тонкощах кулінарії, кулінарний експерт, цінує смачні страви, але зовсім не ненажера, не гурман. На жаль, цей правильний термін у нас майже ніхто не знає.
Гурман (фр. Gourmand). Людина, яка любить багато, ситно і смачно поїсти, іноді без міри, тобто просто побутовий ненажера. У російській мові, однак, це поняття ще на початку XIX ст. сплутали з поняттям гурме.
(Кулінарний словник В.В. Похльобкіна, 2002)

Щоб зробити замовлення або дізнатися відповідь
Ви можете скористатися
формою зворотнього зв'язку

Наші контакти:

+38 (093) 344 25 82

info@gourmetbox.com.ua